کاهش قابل ملاحظه درآمد Tiffany & Co در درآمد جهانی در سه ماهه دوم و نیمه اول سال 2017 عمدتا به عمده فروشی و فروش آنلاین الماس مربوط می شود.

فروش خالص در سه ماهه دوم سال جاری 3 درصد افزایش یافت و به 960 میلیون دلار (AU 1.2 میلیارد دلار) و 2 درصد به 1.9 میلیارد دلار (AU 2.3 b) برای نیمه اول سال 2017 افزایش یافت،

در همین حال، فروش مشابه در سه ماهه دوم کاهش 2 درصدی داشت، در حالی که فروش مشابه در نیمه اول نیز 2 درصد کاهش یافت.

در منطقه آسیا و اقیانوس آرام که شامل استرالیا، فروش در سه ماهه دوم سال 2013 به میزان 235 میلیون دلار (AU 296 میلیون دلار) و 492 میلیون دلار (620 میلیون دلار) در نیمه اول سال جاری است. این در مقایسه با دوره مشابه مربوط به سال گذشته افزایش 2 و 5 درصدی داشته است؛ با این حال، فروش مشابه در فروشگاه به ترتیب 7 و 5 درصد کاهش یافت.

اطلاعیه بخش مالی این شرکت سه دلیل اصلی افزایش فروش را ذکر کرده است:

“مدیریت اشاره کرده افزایش فروش عمده الماس، افزایش فروش عمده فروشی در منطقه آسیا و اقیانوس آرام و رشد فروش تجارت الکترونیک قوی،” خواند.

“به طور کلی، رشد در فروش مد و جواهرات طراح در مقایسه با نرمی در دیگر دسته جواهرات، در مقایسه با این است.”

به گفته بلومبرگ، این کسب و کار دارای یک زنجیره عرضه جهانی است که سنگ، سنگ زنی و بلورین را تامین می کند. اعتقاد بر این است که الماس برای هر دو شرکت Tiffany & Co و همچنین شرکت های ثالث عرضه می شود و در صورتهای مالی در رده “سایر فروش” ثبت می شود.

“فروش های دیگر” در نیمه اول 74 درصد به 32 میلیون دلار (AU 40 میلیون دلار) در سه ماهه دوم و 51 درصد به 61 میلیون دلار (77 میلیون دلار آمریکا) در نیمه اول سال افزایش یافته است. به علت افزایش فروش عمده الماس ها، افزایش به طور کامل به دست آمد.

Michael Kowalski, Tiffany & Co chairman of the board and interim CEO

“ما بسیار خرسندیم که اعلام کنیم اخیرا یک مدیر ارشد اجرایی جدید بنام آلساندرو Bogliolo در بخش جواهرات دست ساز و لوکس خرده فروشی که بزودی به تیفانی میپیوندد را اعلام داریم”

مایکل Kowalski، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل موقت شرکت تیفانی

به آینده نگاه کن

مایکل کاوالسکی، رئیس هیئت مدیره و مدیر موقت، گفت که در حالی که درآمد خالص در نیمه اول افزایش یافته است، شرکت همچنان مصمم است که با تمرکز در فروش خود در قسمت جواهرات و لوازم جانبی لوکس، به همچنان به فروش خود ادامه دهد.

همانطور که قبلا منتشر شده است، تیفانی اعلام انتصاب Bogliolo در ماه ژوئیه پس از خروج ناگهانی از سلف خود Frederic Cumenal در ماه فوریه را اعلام کرده است

Bogliolo این موقعیت را تا 2 اکتبر 2017 به دست خواهد آورد و همچنین به عنوان مدیر هیئت مدیره نائل خواهد شد.

در پایان ماه جولای 2017، Tiffany & Co با 312 فروشگاه در سراسر جهان، از جمله 85 در آسیا و اقیانوسیه، 124 در آمریکا، 54 در ژاپن، 44 در اروپا و 5 در امارات متحده عربی، در 312 فروشگاه در سراسر جهان فعالیت داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *