آخرین نسخه از پیش بینی روند سنگ های قیمتی معروف Swarovski، طراحی شده برای الهام بخشیدن به طراحان جواهرات، خرده فروشان و مصرف کنندگان، وارد شده است.
“Megatrend: Millennials & Joining Polarities” – این بیانیه ای است که برای توصیف پیشنهادهای Gem Visions سنگ های قیمتی Swarovski برای سال 2017 مورد استفاده قرار می گیرد. نشریه سالانه با هدف ارائه تجزیه و تحلیل طراحی و سنگ های قیمتی که صنایع جواهرات را در سال آینده.

همانند در تکرارهای قبلی، این گزارش در ترکیب با تیم داخلی Swarovski Gemstones و همچنین گروهی از جواهرات، جواهرات و جواهرات بین المللی انتخاب شده و کارشناسان روند توسعه یافته است.

عبارت “مخالفان جذب” در مرکز این نسخه قرار دارد و “مگاتنند” غالب آن، همپوشانی از قطبیتها است – فکر هنر و علم، طبیعت در مقابل انسان، جوان، قدیمی، عتیقه در برابر آوانگارد و واقعی در مقابل مجازی .

تأثیر Millennials – کسانی که در سن 22-36 هستند نیز در گزارش به عنوان راننده در بازار جواهرات در حال حاضر شناخته شده است. با توجه به پیش بینی، توانایی مصرف کنندگان جوانتر برای مقاومت در برابر تغییر دائمی و کار در درون افراطی ها، به این معنی است که آنها به طرح هایی می رسند که مرزهای استاندارد را تحمل می کنند.

Megatrend به چهار جهت طراحی تقسیم شده است که جواهرات و مصرف کنندگان به طور یکسان در سال 2017 در نظر گرفته شده است.

در اینجا، جواهر نگاهی دقیق تر می گیرد.

علم با معنویت همراه است تا جنبه های پنهانی و جادویی سیاره زمین را جشن بگیرد. مناظر چشمگیر، فسیل و سنگ های قیمتی الهام بخش این موضوع را تنظیم می کند، که گفته می شود به مصرف کنندگان ذهنی و خواستنی که از لحاظ زیبایی شناختی و طعم و مزه ای برای آبی معاصر و ابدی است، تجلیل می کنند.

سنگ های قیمتی که پاتینا طبیعی مانند کهربا، مرجان، مروارید و کوارتز را ایجاد می کنند، انتخاب طبیعی این روند است، مانند مارکسیت یا سنگ های قیمتی دو رنگ.

رنگ های خاکستری چرتکه، سایه های سبز، قرمز گدازه عمیق و زغال چوب همگی در جهت طراحی قرار دارند.

Image courtesy: <a href="https://somadjinn.deviantart.com/art/Acrylic-Forest-Blizzard-619849507" target="_blank">DevianArt/somadjin</a>
Isabelle Lopes Csaba HegedüsIsabelle Lopes

جواهرات HAUTE
این روند همه چیز مربوط به درام و جشن تجدید حیات در روحیه و عشق به هنر است. این موجب جذاب شدن و آگاه شدن از مصرف کننده های مد آگاه خواهد شد که طرح هایی را که به هیجان می آیند و می توانند نقش یک مجسمه خانوادگی مدرن را پر کنند، جذب می کنند.

به همراه زرق و برق و نگاه معاصر این روند، سنگ های قیمتی شدید استفاده می شود، با سایه های قرمز و صورتی از روباه در خط مقدم. تورمالین پینک، پریدوت، بریلی زرد، تاپس، آمتیست و جید کامل زیبایی شناسی، همراه با مارک، شاهزاده خانم یا مربع بریده شده در موزاییک های مدرن مونتاژ شده است.

با استفاده از فن آوری های پیشرفته، فلزکاری یادآور تزیین های بی نظیر و ابریشم است. طلای سیاه و نقره ای patinated و همچنین تنظیمات نامرئی به ترکیب اضافه می شود.

Image courtesy: <a href="http://bit.ly/29EBZLw" target="_blank">Flickr/Peter Shanks</a>

Myia Passiello

Myia Passiello

Csaba Hegedüs

Csaba Hegedüs

Jessica Fong

Jessica Fong

Image courtesy: <a href="http://bit.ly/29sz3m9" target="_blank">Flickr/on aura tout vu</a>

Image courtesy: Flickr/on aura tout vu

Image courtesy: <a href="http://bit.ly/29x6n6B" target="_blank">Flickr/Jose Maria Cuellar</a>

Image courtesy: Flickr/Jose Maria Cuellar

Image courtesy: <a href="http://bit.ly/29zHs8u" target="_blank">Flickr/Jin Han Tan</a>

Image courtesy: Flickr/Jin Han Tan

انتقال آسان
روند تبدیل Easy-Trans-Form بر جواهرات سنگهای Swarovski که یکی از مهمترین تغییرات در صنعت جواهرفروشی است، بر جواهری است که همه کاره و سازگار با خلق و خوی آن است.

مخلوط کردن و تطبیق سفارش روز است، با انواع فلزات در رنگ های روشن و رنگ آمیزی استیل، مانند نارنگی ها و لاین ها که به خوبی کار می کنند. مواد و یا سنگ های قیمتی پرتغالی با تغییر سبک و رنگ، مانند اوپال ها، سنگ های قیمتی رنگین کمان و لابرادوریت نیز در روند، به عنوان پایان مات و لهجه های کوچک از الماس.

برش باگت به شکل سنگهای قیمتی همراه با قطعهای هندسی مدرن است که می تواند انباشته شده یا با هم ترکیب شوند. گفته می شود سنگ های قیمتی با قطعات متحرک و قفس هایی که مجددا اختراع شده برجسته می شوند.

Tomasz Donocik

Tomasz Donocik

Nemanja Ilic

Nemanja Ilic

Sabine Roemer

Sabine Roemer

Image courtesy: <a href="http://coreyeacret.deviantart.com/art/Anatomy-Of-A-Water-Drop-The-Fall-343306097" target="_blank">DeviantArt/CoreyEacret</a>

Image courtesy: DeviantArt/CoreyEacret

Image courtesy: <a href="http://bit.ly/2a4ltTh" target="_blank">Flickr/parameter_bond</a>

Image courtesy: Flickr/parameter_bond

Image courtesy: <a href="http://psychiatrique.deviantart.com/art/Windy-dress-211943673" target="_blank">DeviantArt/psychiatrique</a>

Image courtesy: DeviantArt/psychiatrique

هنر خود
به روشی جدید از بیان خود از طریق جواهرات خوش آمدید. نسل هزاره، مصرف جواهرات را تغییر داده است؛ آنها تقاضای یک کلاس بالاتری از تولید پایدار، فردیت در طراحی و شخصی سازی می کنند.

جواهرات با رویکردی مخالف به این روند نزدیک می شوند و برخی به سمت طراحی مجدد سبک های پرنعمت حرکت می کنند، در حالی که دیگران به سمت زیبایی شناسی چند گانه ای که تحت تأثیر هنر پاپ، سورئالیستی، موسیقی معاصر و هنر خیابانی گرایش پیدا می کنند، جاذبه می گیرند.

فلزات مانند نقره و سایه های طلای جالب مانند سیاه و سفید، قهوه ای و سبز به این موضوع، با زیرکونیا مکعبی رنگی، هولویت، الماس مصنوعی و حتی مواد چاپی 3D پیدا کردن راه خود را به این روند.

گفته می شود که سنگ های قیمتی “بدون محدودیت” محسوب می شوند، از دستبند، گردنبند و یا گوشواره آزادانه آویزان می شوند. بریولت ها، شکل های ریز، شکل های گلبرگ، سنگ های حک شده و کابوسون های آب نبات مانند نیز کاملا به این موضوع متناسب است.

Image courtesy: <a href="http://zoey64.deviantart.com/art/pop-art-74495788" target="_blank">DeviantArt/zoey64</a>

Image courtesy: DeviantArt/zoey64

Isabelle Lopes

Isabelle Lopes

iBling International Limited

iBling International Limited

FORMARTTI

FORMARTTI

Image courtesy: <a href="http://bit.ly/29KgBGN" target="_blank">Flickr/Quinn Dombrowski</a>

Image courtesy: Flickr/Quinn Dombrowski

Volkan Olmez

Volkan Olmez

Image courtesy: <a href="http://lonelypierot.deviantart.com/art/in-Web-116220280" target="_blank">DeviantArt/LonelyPierot</a>

Image courtesy: DeviantArt/LonelyPierot

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *