حریم خصوصی در گالری چارچوق

ثبت نام در سایت چارچوق بسیار ساده است و طی چند مرحله می توانید ثبت نام كنید:

1- روی دکمه ثبت نام کلیک کنید (دربالای صفحه سمت راست)
2- اطلاعات شخصی خود را وارد كنید.
در این صفحه ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید.جهت فعالیت در سایت حتما باید ابتدا توافق نامه کاربری سایت را به صورت کامل مطالعه کرده آن را قبول نمایید. در صورت عدم قبول توافق نامه از عضویت شما در سایت جلوگیری خواهد شد. در پایان کد امنیتی خواسته شده را وارد کنید
نکته اول: تمام کاربران بایستی برای عضویت در سایت یک ایمیل شخصی داشته باشند. زیرا مکاتبات و اطلاع رسانی سایت از طریق ایمیل با شما انجام می شود.
نکته دوم: حداقل تعداد کاراکترهای رمز، باید 6 عدد باشد. چنانچه رمز عبور خود را فراموش كنید، با درخواست شما رمز عبور شما به آدرس ایمیلی که در هنگام ثبت نام وارد نموده اید، ارسال می گردد.
نکته سوم: چنانچه شخصی بدون اجازه شما وارد شناسه کاربری شما شده و یا در صدد ورود به سایت از طریق شناسه کاربری شما برآمده است، لطفا سریعا با ما تماس بگیرید.

روش انتخاب رمز عبور:

رمزهای انتخابی حساس به کوچک و یا بزرگ بودن حروف می باشند. مثلا “4choogh” و “4CHOOGH” دو رمز متفاوت می باشند. هنگامی که رمز خود را انتخاب می کنید، کوچک بودن و یا بزرگ بودن حروف را به یاد داشته باشید.
از رمز انتخابی خود با دقت محافظت کنید. به یاد داشته باشید، هر شخصی که رمز ورود شما را بداند، می تواند وارد حساب کاربری شما شود. حریم خصوصی
از ترکیب اعداد و حروف برای انتخاب رمز استفاده کنید. به عنوان مثال 4choogh123
از ترکیب چندین واژه و عدد بدون فاصله گذاری استفاده نمایید. مانند 4CHoogH123
به هیچ وجه از یک کلمه تنها که به راحتی در هر دیکشنری یافت می شود استفاده ننمایید. مانند admin یا pass
از اطلاعات شخصی خود که به سادگی قابل دسترس بوده و یا قابل حدس می باشد، استفاده ننمایید. مانند نام، شماره تلفن و یا تاریخ تولد خود.
از آدرس ایمیل خود به عنوان رمز استفاده ننمایید.
از انتخاب رمزهای متداول و قابل حدس جلوگیری کنید. مانند 123456 و یا ABCDEF
حریم خصوصی

نکات امنیتی حساب کاربری

• چنانچه از مراکز عمومی مثل کافی نت استفاده می کنید، حتما قبل از ترک کردن رایانه از حساب کاربری خود خارج شوید. با ورود به سایت چارچوق، شناسه کاربری و لینک [خروج] در بالای تمام صفحات سایت موجود می باشد. در هر زمان می توانید با کلیک بر روی لینک [خروج] از حساب کاربری خود در چارچوق خارج شوید. حریم خصوصی
• به هیچ وجه بر روی لینک های مشکوک و ناشناس برای ورود به سایت که توسط ایمیل ارسال شده و یا اطمینان ندارید که توسط سایت چارچوق ارسال شده باشد کلیک نکنید .
• از دادن هر گونه اطلاعات شخصی نظیر شناسه کاربری، رمز عبور و اطلاعات کارت بانکی از طریق ایمیل جدا خودداری کنید.
• صفحات ورود به شناسه کاربری با توجه به آدرس هایشان قابل شناسایی می باشند. حتما از صحت این آدرس ها، اطمینان حاصل کنید.
• بعضی از ویروس های رایانه ای رمز و اطلاعات مالی حساب شما را به سرقت می برند.
توصیه می شود که برنامه آنتی ویروس روی رایانه خود نصب کرده و به صورت منظم بروز رسانی کنید. دیواره آتش سیستمی است که از ورود افراد سودجو (مانند هکرها) برای دسترسی به اطلاعات حساس ذخیره شده درون رایانه، جلوگیری می کند.
حریم خصوصی
مسئولیت محافظت از رمز عبور به عهده خود کاربران است و چارچوق در این زمینه تعهدی نداشته و در قبال سوء استفاده از نام کاربری و رمز عبور مسئولیتی ندارد.
هیچ شخصی از طرف فروشگاه چارچوق از شما در خواست رمز عبور یا رمز کارت بانکی و سایر مسایل شخصی و محرمانه را نخواهد داشت.
تبصره 1: دریافت کننده کالا باید مدارک هویتی منطبق با اطلاعات کاربری ثبت شده را هنگام دریافت کالا ارائه نماید. حریم خصوصی
تبصره 2: در صورت پرداخت قبل از تحویل، چنانچه تحویل گیرنده کالا شخص دیگری غیر از ثبت کننده سفارش یا صاحب پروفایل در سایت چارچوق میباشد ، هنگام ثبت سفارش نام تحویل گیرنده در توضیحات درج شود . در ضمن هنگام تحویل گرفتن کالا باید مدرک هویتی به مامور تحویل ارائه شود درغیراینصورت فروشگاه اینترنتی چارچوق حق عدم تحویل کالا را برای خود محفوظ داشته و مشتری ملزم به پرداخت کرایه حمل مجدد میباشد.
حریم خصوصی
حریم خصوصی

Main Menu