4 ایده زیبای دکوراسیون با کاسه چوبی

در اینجا به 4 ایده زیبای دکوراسیون با کاسه چوبی میپردازیم.

اگر به دنبال روش هایی برای تزئین دکوراسیون منزل یا محل کار  با ظروف و کاسه های چوبی دستساز زیبا هستید، راه های زیادی وجود دارد که می توانید از آنها بهره ببرید.

کاسه های چوبی را می توان با روش های خلاقانه ای برای تزئین دکوراسیون استفاده کرد. می توانید از چند کاسه چوبی دستساز برای ایجاد یک چیدمان زیبا استفاده کنید یا از آنها برای ایجاد یک دکور زیبای هنری استفاده کنید. اگر به دنبال الهام گرفتن هستید، در اینجا 4 ایده زیبای دکوراسیون با کاسه چوبی وجود دارد که می توانید در خانه خود امتحان کنید.

میز قهوه خود را تزئین کنید

این یک ایده ساده است که می تواند سبکی جدید به فضای زندگی شما ببخشد. یک کاسه چوبی بزرگ بردارید و آن را با گل های مصنوعی پر کنید. رنگ هایی را انتخاب کنید که مکمل دکوراسیون شما باشد. گل ها را روی دو طرف کاسه قرار دهید.

4 ایده زیبای دکوراسیون با کاسه چوبیبرای پر کردن فضای اطراف در دو طرف کاسه چوبی بزرگ، می توانید کاسه های کوچکتری اضافه کنید. آنها را با سنگ‌های تزئینی یا صدف‌های دریایی که با رنگ‌های گل‌های شما مطابقت دارند، بپوشانید. اگر گل دوست ندارید، می توانید از رنگ سبز، مخروط کاج یا تکه های شیشه رنگی استفاده کنید.

آنها را روی میز آشپزخانه خود بچینید

4 ایده زیبای دکوراسیون با کاسه چوبیبا ست های کاسه چوبی آشپزخانه خود را شگفت انگیز جلوه دهید . می توانید آنها را در وسط میز قرار دهید تا یک کاسه چوبی مرکزی ایجاد کنید. کاسه بالایی را با میوه، آجیل یا آب نبات پر کنید. یا می توانید با افزودن مخروط های کاج، سبزه یا گل، ظاهری روستایی داشته باشید. اگر می‌خواهید قسمت مرکزی خود را جلوه بیشتری بدهید، از رنگ‌های روشن مانند سیب قرمز، کدو تنبل یا نارنجی استفاده کنید. یک رومیزی یا رومیزی زیبا اضافه کنید.

دکور دیوار

4 ایده زیبای دکوراسیون با کاسه چوبی

4 ایده زیبای دکوراسیون با کاسه چوبی

اگر مجموعه ای از کاسه های چوبی زیبا داشته باشید، روی دیوار شما شگفت انگیز به نظر می رسند. چیدن آنها در قفسه ها تمام زیبایی آنها را نشان نمی دهد. چند آویز بشقاب بخرید تا کاسه های چوبی خود را روی دیوار محکم کنید. آویزهای بشقاب به شما این امکان را می دهد که کاسه های خود را بدون آسیب رساندن به آنها یا استفاده از چسب یا پیچ به نمایش بگذارید. یک نمایشگر یا چراغ رنگی زرق و برق دار نصب کنید که تمام دکورها و کاسه های چوبی شما را بتواند به نمایش بگذارد.

آنها را با شمع پر کنید

4 ایده زیبای دکوراسیون با کاسه چوبیاز کاسه های چوبی خود برای جلوه بصری شمع استفاده کنید. برای ایجاد یک جلوه گر دارای شمع، باید از شمع هایی استفاده کنید که در نگهدارنده های خود قرار دارند. اگر موم را مستقیماً روی چوب قرار دهید، ممکن است موم روی چوب ذوب شود یا چوب را بسوزاند. کف کاسه چوبی خود را با سنگ های کوچک پر کنید تا شمع (یا شمع ها در جای خود) بماند. اگر می خواهید رنگ بیشتری داشته باشید، چند سنگ رنگی به چیدمان خود اضافه کنید.

اینها فقط چند ایده برای تزیین کاسه چوبی هستند. خلاق باش. کاسه های چوبی را می توان برای چیزی بیشتر از صرف غذا استفاده کرد. با کاسه های چوبی خود دکور خانه زیبا بسازید. به جای استفاده از آنها به عنوان یک غذای سنتی، از آنها به عنوان یک روش شیک برای زیباتر کردن هر اتاق در خانه خود استفاده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه *

Phone
Telegram
WhatsApp
Instagram
WhatsApp
Phone
Telegram
Instagram

منو اصلی